Santa’s Naked Party

HO HO HO!

🎅 Santa Claus is coming to town…

 

He’s making a list and checking it twice, gonna find out who’s naughty and nice…

Who’s been naughty or haven’t been enough?! Oh, then you should come to our naked party with a lot of beautiful girls dressed as presents!

🎁 Red ribbons will cover the most interesting parts of our beauties, so you can now resreve a VIP table for you and your friends to party with those presents! Enjoy the all inclusive entrance with the XXL hot tub, all different kinds of saunas, cinema for an adults, various types of drinks and hot and cold food as a bufet.

🤶🏻 Plus for those, who want some gift’s from Santa some more, then prepare for the whole night 3+1 shots!

🥃🥃🥃+ 🥃 on Santa’s naughty list the whole night!

🎄 MERRY NAKED CHRISTMAS!

 

📍Sauna Club

📅 22.12.2017

⏰ 21:00 – 04:00 (9pm-4pm)

 

 

CZ:

 

HO HO HO!

 

🎅 Santa Claus již přichází…

 

Tvoří seznam a dvakrát kontroluje, najde tam kdo byl zlobivý a kdo ne…

 

Kdo byl zlobivý, a kdo nebyl dost?! Tak to musíte přijít na naši naked party s mnoha krásnými dívkami převlečené doslova za dárky!

🎁 Červené stuhy budou zakrývat ty nejzajímavější části krásek, takže si můžete rezervovat VIP stolek pro sebe a své přátele, a užít si dárky! Užijte si též all inclusive vstup s XXL vířivkou, různými druhy saun, kinem pro dospělé, všemožnými nápoji a prostřenými stoly ve formě bufetu s teplými a studenými zákusky.

Navíc pro ty, co se těší na dárky tu máme skvělou akci během Vánočního večírku přímo od Santy. Po celou dobu párty si vychutnávejte čtvrtý panák zdarma!

 

🥃🥃🥃 + 🥃 panák zdarma

 

🎄 VESELÉ NAHÉ VÁNOCE!