Toga party

Toga party in best strip club in prague

Opa!
🔱We would like to invite You to our new party called Toga Party when our ladies become greek goddesses and You can be their Hercules for once at least!

GODDESSES

Meet our Aphrodite, Athena, Hera and other stunning gold beauties and drink up from the goblet of courage and let the party with the most astonishing girls begin.
🛀 We have also prepared an amazing show, that would entertain you during your stay while enjoying the sauna, massages and the hot tub. 🚿The Shower Show is going to be wet, wild, but yet graceful and charming when girls use antique vases to wash each other.🏺
You can witness all of this by attending the party and enjoying the night!🔱

🥃🥃+🥃
📌Order 2x Metaxa***** and get 1 for free.

🇨🇿
Opa!
🔱Rádi bychom Vás pozvali na další tématický večírek – Toga Party, kdy se dívky stanou řeckými bohyněmi a Vy budete moci se stát pro jednou Herkulem!
Poznej naši Afroditu, Athénu, Heru a jiné úchvatné zlaté krásky, napij se z číše odvahy ať může večírek s úžasnými bohyněmi začít.
🛀Těšte se na atraktivní show, která Vás bude rozptylovat po dobu Vaší návštěvy zatímco si budete užívat sauny, různých masáží a vířivky. 🚿Shower Show bude mokrá, divoká, zároveň něžná a okouzlující, kdy dívky se budou omývat vodou z antických váz. 🏺
Toto vše můžeš zažít návštěvou Sauna Clubu během tohoto večírku a užít si to s přáteli, či kolegy!🔱

🥃🥃+🥃
📌Objednej 2x Metaxa***** a získej jeden zdarma.